ZAPISZ SIĘ KONIECZNIE W NEWSLETTER
ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM
KONIECZNIE ODWIEDŹ NAS NA SOCIAL MEDIA

Rekomendacje

Rekomendacje i wysoka ocena naszych działań są dla nas źródłem satysfakcji oraz dumy. Równocześnie potwierdzają nasze wysokie umiejętności. Zapraszamy do współpracy.

„Miałem przyjemność brać udział w debacie razem z Mateuszem, co dało tylko potwierdzenie pierwszego wrażenia. Bardzo duże zaangażowanie w prowadzony projekt, wysoka kultura osobista i bogata wiedza techniczna. Pełen profesjonalizm. Powodzenia!”
GET INSPIRED
„Pracowałem z Mateuszem przez dłuższy czas. Co w pierwszej kolejności można o Mateuszu powiedzieć, to to, że bardzo łatwo nawiązuje kontakt z drugą osobą, czy to z kolegą/koleżanką z firmy, czy to z potencjalnym klientem, co bardzo ułatwia mu późniejsze relacje i pomaga w przekształcaniu kontaktów na relacje biznesowe i dochody przynoszone firmie. Jest zorganizowany, szybko uczy się nowych rzeczy, biegle posługuje się nowoczesnymi narzędziami pracy i komunikacji z klientem, a ponadto wykazuje faktyczne zainteresowanie powierzonymi mu obowiązkami i chęć wykonywania ich jak najlepiej. Posiada doświadczenie szkoleniowe, które owocuje umiejętnością zainteresowania słuchaczy przekazywanymi treściami oraz skupieniem ich uwagi na prezentowanych i oferowanych produktach, usługach, itp. Między innymi z tego powodu Mateusz, pracując na stanowisku kierownika sprzedaży w swoim makroregionie, regularnie osiągał efekt w postaci wysokiej sprzedaży. Podsumowując - polecam Mateusza potencjalnym pracodawcom i podmiotom oczekującym wymiernych efektów biznesowych.”
GET INSPIRED
„Mateusz cechuje się profesjonalizmem w działaniu oraz wysokim nastawieniem na realizację założonych celów. Zachowuje przy tym wysoką kulturę osobistą oraz znajomość zasad biznesowych. Utrzymywanie relacji biznesowych ma opanowane nie stanowi dla niego problemu.Jako element który u Mateusza wychodzi na czoło jego umiejętności są prezentacje biznesowe. Jeśli chodzi o ten element to powiem zupełnie szczerze - niewielu może z nim konkurować. Widać u niego dużą wiedzę nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Praca z nim była przyjemnością dla mnie oraz całego zespołu.”
GET INSPIRED
„Mateusz to osoba o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych. Bardzo otwarty, pozytywnie nastawiony. W swojej pracy wykazuje pełny profesjonalizm i angażuje się na 100%. Tam gdzie inni widzą przeszkodę on dostrzega szanse.”
GET INSPIRED
„Mateusz jest bardzo kreatywnym Handlowcem. Współpracujemy ze sobą od ponad roku i jedno co trzeba napisać na pierwszym miejscu to PROFESJONALISTA. Mateusz jest bardzo konsekwentny jeśli chodzi o cele i ich realizację. Dostrzegam to podczas rozmów a przede wszystkim widać to w długoterminowym planowaniu co w przypadku inwestycji i współpracy z architektami i projektantami jest kluczowe ( oczywiście to moje spostrzeżenie). Doskonale radzi sobie w "środowisku" inwestycyjnym, szybko nawiązuję kontakt z projektantem czy architektem. Jest świetnym obserwatorem i potrafi z tych obserwacji wyciągnąć wnioski, szybko zareagować na potrzeby rynku czy klientów (to widać w ilości propozycji jakie do mnie trafiają od Mateusza o nowych produktach czy rozwiązaniach). Bardzo komunikatywny i konkretny, jeśli mówi że "to się da zrobić" to znaczy że się da od zaraz. Wie czego chce i do czego dąży. Reasumując, Mateusz jest Handlowcem, który potrafi wykorzystać dostępne technologie i narzędzia do efektywniejszej sprzedaży. Do realizacji celu wykorzystuje swoje mocne strony: komunikacja, znajomość branży, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, zarządzanie podległym regionem a przede wszystkim to co ja cenię to upór i spokój w pracy. Polecam współpracę z Mateuszem”
GET INSPIRED
„Miałem przyjemność poznać i współpracować z Panem Mateuszem przy okazji Forum Łazienka.PRO na Targach Invest Hotel. Pan Mateusz w trakcie wspólnych dyskusji - czy to na scenie, czy to w kuluarach albo medialnej przestrzeni - dał się poznać jako osoba o szerokich horyzontach i dogłębnej znajomości branży łazienkowej i rynku inwestycyjnego. Dzięki temu mogłem ukształtować pełniej swoją wiedzę na nieznane mi dotąd segmenty rynku. Doceniam wieloletnie doświadczenie i umiejętność syntetycznego spojrzenia na rynek oraz mechanizmy nim rządzące. Bardzo godnie reprezentuje swojego pracodawcę, naturalnie utożsamiając się z wartościami marki, dla której pracuje. W kontakcie osobistym Pana Mateusza odebrałem jako niezwykle kontaktowego i przyjaznego człowieka, z przyjemnym poczuciem humoru.”
GET INSPIRED
„Mateusz to człowiek o bardzo dużej wiedzy i jeszcze większych umiejętnościach. Kompetentny i profesjonalny. Wie czego chce, dokąd zmierza i z pełną świadomością sięga po wszystko, co umożliwi mu jeszcze lepsze/szybsze dojście do wyznaczonego celu. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Mateuszem. Każdy rodzaj współpracy z Mateuszem jest z góry skazany na rezultaty.”
GET INSPIRED
„Praca z Mateuszem to czysta przyjemność. Doskonale zna zagadnienia rynkowe i potrafi je analizować. Jeśli pojawiają się problemy to szybko stara się je rozwiązać, nie "zamiata" pod dywan . Do spraw podchodzi rzeczowo, pogłębiając wiedzę na temat asortymentu. Zawsze ma spokojne podejście do spraw. Szczery, solidny, ambitny.”
GET INSPIRED
„Mateusz jest bardzo kompetentnym i ambitnym pracownikiem, a przy tym osobą z którą dobrze się współpracuje”
GET INSPIRED
„Kompetentność, szybkość w nawiązywaniu kontaktów i konkretny przekaz informacji to cechy, które cenię u dobrego handlowca. Mateusz je w 100% posiada!”
GET INSPIRED
„Mateusz Cieśliński to świetny handlowiec, który nawiązuje kontakty interpersonalne w bardzo szybki i łatwy sposób. Swoje zadania wykonuje z dużym zaangażowaniem oraz pasją. Zawsze konsekwentnie dąży do celu, który wcześniej wyznacza z dużą skrupulatnością. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności to jego domena. Współpraca z nim była ogromną przyjemnością. Osobiście mogę polecić go zarówno jako dobrego człowieka i profesjonalistę.”
GET INSPIRED
„Mateusz służy radami oraz wsparciem merytorycznym współpracownikom, którzy tego potrzebują. Wszystkie zadania przekazuje w jasny i klarowny sposób. Dzięki swojemu doświadczeniu świetnie kieruje zespołem oraz współpracuje z innymi zespołami.”
GET INSPIRED
„ W swojej branży posiada godną podziwu sieć kontaktów, zna doskonale każdy kanał sprzedaży i metody negocjacji, co w połączeniu z analitycznym umysłem pomaga mu realizować pozornie niemożliwe do wykonania zadania.”
GET INSPIRED

Zapraszamy do współpracy:

Link do mojej oferty:

 

 Moje social media:

  • Facebook: https://www.facebook.com/GetInspiredA…
  • Instagram: https://www.instagram.com/mateuszcies…
  • Linkedin: https://www.linkedin.com/in/mateusz-c…
  • YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCC_H…