UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE

Referencje

Referencje i wysoka ocena naszych działań są dla nas źródłem satysfakcji oraz dumy. Równocześnie potwierdzają nasze wysokie umiejętności. Zapraszamy do współpracy.

Referencje stanowią nie tylko bardzo często  używaną i powszechna metoda selekcji przy przyjmowaniu nowych pracowników do pracy. Jest to również skuteczne narzędzie to wyboru partnera biznesowego z którym chcielibyśmy podpisać umowę o współpracy.

Celem wystawiania referencji jest rekomendacja pracownika lub firmy następnym potencjalnym klientom oraz  następnym pracodawcom. Dzięki referencjom osoba trzecia w skuteczny sposób  poznaje opinię innych na temat kandydata lub podmiotu kandydującego, jego charakteru, jednakże powinno się do nich podchodzić ostrożnie

GET INSPIRED
WSPÓŁPRACOWAŁEM M.IN. Z.
ZAUFALI MI

Nic tak nie buduje zaufania jak doświadczenie w branży i współpraca z czołowymi partnerami. Jest to ważny również element mojego bio.

Przez wszystkie lata swojej pracy współpracowałem z bardzo wieloma parterami na różnym poziomie to jest to miejsce, w którym chciałbym się pochwalić bo myślę jest czym. Kolejność jest całkowicie przypadkowa i nie zawiera oczywiście wszystkich partnerów. Byłoby to po prostu nie możliwe. Kolejność w slajdach całkowicie przypadkowa

GET INSPIRED
LUDZIE TWORZĄ BIZNES
REFERENCJE
„Miałem przyjemność brać udział w debacie razem z Mateuszem, co dało tylko potwierdzenie pierwszego wrażenia. Bardzo duże zaangażowanie w prowadzony projekt, wysoka kultura osobista i bogata wiedza techniczna. Pełen profesjonalizm. Powodzenia!”
GET INSPIRED
„Pracowałem z Mateuszem przez dłuższy czas. Co w pierwszej kolejności można o Mateuszu powiedzieć, to to, że bardzo łatwo nawiązuje kontakt z drugą osobą, czy to z kolegą/koleżanką z firmy, czy to z potencjalnym klientem, co bardzo ułatwia mu późniejsze relacje i pomaga w przekształcaniu kontaktów na relacje biznesowe i dochody przynoszone firmie. Jest zorganizowany, szybko uczy się nowych rzeczy, biegle posługuje się nowoczesnymi narzędziami pracy i komunikacji z klientem, a ponadto wykazuje faktyczne zainteresowanie powierzonymi mu obowiązkami i chęć wykonywania ich jak najlepiej. Posiada doświadczenie szkoleniowe, które owocuje umiejętnością zainteresowania słuchaczy przekazywanymi treściami oraz skupieniem ich uwagi na prezentowanych i oferowanych produktach, usługach, itp. Między innymi z tego powodu Mateusz, pracując na stanowisku kierownika sprzedaży w swoim makroregionie, regularnie osiągał efekt w postaci wysokiej sprzedaży. Podsumowując - polecam Mateusza potencjalnym pracodawcom i podmiotom oczekującym wymiernych efektów biznesowych.”
GET INSPIRED
„Mateusz cechuje się profesjonalizmem w działaniu oraz wysokim nastawieniem na realizację założonych celów. Zachowuje przy tym wysoką kulturę osobistą oraz znajomość zasad biznesowych. Utrzymywanie relacji biznesowych ma opanowane nie stanowi dla niego problemu.Jako element który u Mateusza wychodzi na czoło jego umiejętności są prezentacje biznesowe. Jeśli chodzi o ten element to powiem zupełnie szczerze - niewielu może z nim konkurować. Widać u niego dużą wiedzę nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Praca z nim była przyjemnością dla mnie oraz całego zespołu.”
GET INSPIRED
„Mateusz to osoba o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych. Bardzo otwarty, pozytywnie nastawiony. W swojej pracy wykazuje pełny profesjonalizm i angażuje się na 100%. Tam gdzie inni widzą przeszkodę on dostrzega szanse.”
GET INSPIRED
„Mateusz jest bardzo kreatywnym Handlowcem. Współpracujemy ze sobą od ponad roku i jedno co trzeba napisać na pierwszym miejscu to PROFESJONALISTA. Mateusz jest bardzo konsekwentny jeśli chodzi o cele i ich realizację. Dostrzegam to podczas rozmów a przede wszystkim widać to w długoterminowym planowaniu co w przypadku inwestycji i współpracy z architektami i projektantami jest kluczowe ( oczywiście to moje spostrzeżenie). Doskonale radzi sobie w "środowisku" inwestycyjnym, szybko nawiązuję kontakt z projektantem czy architektem. Jest świetnym obserwatorem i potrafi z tych obserwacji wyciągnąć wnioski, szybko zareagować na potrzeby rynku czy klientów (to widać w ilości propozycji jakie do mnie trafiają od Mateusza o nowych produktach czy rozwiązaniach). Bardzo komunikatywny i konkretny, jeśli mówi że "to się da zrobić" to znaczy że się da od zaraz. Wie czego chce i do czego dąży. Reasumując, Mateusz jest Handlowcem, który potrafi wykorzystać dostępne technologie i narzędzia do efektywniejszej sprzedaży. Do realizacji celu wykorzystuje swoje mocne strony: komunikacja, znajomość branży, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, zarządzanie podległym regionem a przede wszystkim to co ja cenię to upór i spokój w pracy. Polecam współpracę z Mateuszem”
GET INSPIRED
„Miałem przyjemność poznać i współpracować z Panem Mateuszem przy okazji Forum Łazienka.PRO na Targach Invest Hotel. Pan Mateusz w trakcie wspólnych dyskusji - czy to na scenie, czy to w kuluarach albo medialnej przestrzeni - dał się poznać jako osoba o szerokich horyzontach i dogłębnej znajomości branży łazienkowej i rynku inwestycyjnego. Dzięki temu mogłem ukształtować pełniej swoją wiedzę na nieznane mi dotąd segmenty rynku. Doceniam wieloletnie doświadczenie i umiejętność syntetycznego spojrzenia na rynek oraz mechanizmy nim rządzące. Bardzo godnie reprezentuje swojego pracodawcę, naturalnie utożsamiając się z wartościami marki, dla której pracuje. W kontakcie osobistym Pana Mateusza odebrałem jako niezwykle kontaktowego i przyjaznego człowieka, z przyjemnym poczuciem humoru.”
GET INSPIRED
„Mateusz to człowiek o bardzo dużej wiedzy i jeszcze większych umiejętnościach. Kompetentny i profesjonalny. Wie czego chce, dokąd zmierza i z pełną świadomością sięga po wszystko, co umożliwi mu jeszcze lepsze/szybsze dojście do wyznaczonego celu. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Mateuszem. Każdy rodzaj współpracy z Mateuszem jest z góry skazany na rezultaty.”
GET INSPIRED
„Praca z Mateuszem to czysta przyjemność. Doskonale zna zagadnienia rynkowe i potrafi je analizować. Jeśli pojawiają się problemy to szybko stara się je rozwiązać, nie "zamiata" pod dywan . Do spraw podchodzi rzeczowo, pogłębiając wiedzę na temat asortymentu. Zawsze ma spokojne podejście do spraw. Szczery, solidny, ambitny.”
GET INSPIRED
„Mateusz jest bardzo kompetentnym i ambitnym pracownikiem, a przy tym osobą z którą dobrze się współpracuje”
GET INSPIRED
„Kompetentność, szybkość w nawiązywaniu kontaktów i konkretny przekaz informacji to cechy, które cenię u dobrego handlowca. Mateusz je w 100% posiada!”
GET INSPIRED
„Mateusz Cieśliński to świetny handlowiec, który nawiązuje kontakty interpersonalne w bardzo szybki i łatwy sposób. Swoje zadania wykonuje z dużym zaangażowaniem oraz pasją. Zawsze konsekwentnie dąży do celu, który wcześniej wyznacza z dużą skrupulatnością. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności to jego domena. Współpraca z nim była ogromną przyjemnością. Osobiście mogę polecić go zarówno jako dobrego człowieka i profesjonalistę.”
GET INSPIRED
„Mateusz służy radami oraz wsparciem merytorycznym współpracownikom, którzy tego potrzebują. Wszystkie zadania przekazuje w jasny i klarowny sposób. Dzięki swojemu doświadczeniu świetnie kieruje zespołem oraz współpracuje z innymi zespołami.”
GET INSPIRED
„ W swojej branży posiada godną podziwu sieć kontaktów, zna doskonale każdy kanał sprzedaży i metody negocjacji, co w połączeniu z analitycznym umysłem pomaga mu realizować pozornie niemożliwe do wykonania zadania.”
GET INSPIRED

Zapraszamy do współpracy:

Link do mojej oferty:

 

 Moje social media:

  • Facebook: https://www.facebook.com/GetInspiredA…
  • Instagram: https://www.instagram.com/mateuszcies…
  • Linkedin: https://www.linkedin.com/in/mateusz-c…
  • YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCC_H… 

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping