UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE
WSZYSTKO JEST TRUDNE ZANIM STANIE SIĘ PROSTE

WSZYSTKO JEST TRUDNE ZANIM STANIE SIĘ PROSTE | WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS

PORANKI MOTYWACYJNE 82 | WSZYSTKO JEST TRUDNE ZANIM STANIE SIĘ PROSTE | WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS

Link do zbiórki: Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/gabrysia-sma

Poranki motywacyjne to codzienna seria odcinków oparta o cytaty publikowana w formie vloga na Youtube oraz podcastu codziennie punktualnie o 5:00. Autor Mateusz Cieśliński dzieli się swoimi motywującymi i inspirującymi słowami, aby zachęcić każdego z Was do codziennej pracy nad sobą. Pracy nad rozwojem osobistym i biznesowym, która ma pomóc w osiąganiu marzeń i celów. #codzienna #poranna dawka #motywacji na cały #dzień i nie tylko. Zasubskrybuj i pamiętaj o dzwoneczki, aby być na bieżąco. Daj like, jeżeli to ro zrobiłem się spodobało. Udostępnij, jeżeli uznasz, że mój film będzie ciekawy dla Twoich znajomych. #dziś #rozwój #osobisty #mateusz #cieśliński #get #inspired

Aby wesprzeć to co robię kliknij tu →

 

Akcja #VLOGZA5Ł Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/ Kochani nagrywam, bo sprawia mi to przyjemność. Nagrywam, bo chce Was inspirować i motywować do działania. A jeżeli moje nagrywanie może jeszcze komuś pomóc to ZAWSZE WARTO dać z siebie więcej i być dobrym człowiekiem. Dobro wraca prędzej, czy później kochani – warto być dobrym człowiekiem! #siepomaga

Coaching, szkolenia indywidualne i dla firm – Mateusz Cieśliński
 
Czasami wiemy, że trzeba postawić ten pierwszy krok do sukcesu, ale nie wiemy, w którą stronę go skierować. Inni z kolei wiedzą, w jakim kierunku chcą podążać, aczkolwiek brakuje im tego czynnika zapalającego, który umożliwi poruszenie całej machiny działań. W odpowiedzi na potrzeby przyszłych przedsiębiorców, oferuję między innymi szkolenia dla firm z zakresu rozwoju osobistego, coachingu, interim managementu czy prowadzenia swojej działalności e-commerce. Ofertę kursów kieruję nie tylko dla klientów biznesowych, ale też indywidualnych.

Szkolenia rozwojowe – wspinaj się na wyżyny sukcesu

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego właściwie warto skorzystać z oferowanych przeze mnie kursów, prawda? Śpieszę z odpowiedzią: prowadzony przeze mnie mentoring, to nie tylko ugruntowana doświadczeniem wiedza, ale przede wszystkim inspiracja i motywacja do działania, szkolenia indywidualne i dla firm stworzyłem w oparciu o doświadczenie zawodowe, nie zaś samą teorię, dostępne są dla każdego, bez względu, gdzie mieszkasz – kupujesz online i uczysz się online. Wybierając moje kursy możesz zapomnieć też o tak zwanym “laniu wody”. Czeka na Ciebie konkretna i ugruntowana praktyką wiedza.

Konsultacje sprzedażowe ze specjalistą

Pewnie chciałbyś nauczyć się sprzedawać swoje usługi i produkty. W końcu generowanie zysków jest podstawą prowadzenia każdego biznesu, a także głównym celem istnienia założonego przedsiębiorstwa. Z moich kursów nauczysz się, w jaki sposób skutecznie prowadzić sprzedaż, na jakie aspekty zwrócić uwagę, a także dowiesz się więcej o technikach, jakie warto wykorzystać.

Coaching online – Get Inspired

Odkryj inspirację do działania. Zachęcam nie tylko do zakupu moich kursów i wystąpień, ale też do zajrzenia do zakładki “blog”. Czeka na Ciebie na mojej stronie internetowej wiele wiedzy wynikającej z życia zawodowego i dotychczasowych doświadczeń. Wszystko popieram przykładami oraz anegdotami. Zwracam uwagę na najważniejsze aspekty poruszanych tematów. Uczę precyzyjnie tego, co powinieneś wiedzieć. A to wszystko z całą pewnością przełoży się na Twój osobisty lub zawodowy sukces.

Odwiedź również:

  • https://mateuszcieslinski.pl/blog/
  • https://mateuszcieslinski.pl/get-inspired-tv/
  • https://mateuszcieslinski.pl/category/podcast/
  • https://mateuszcieslinski.pl/category/cytaty-motywacyjne/

PORANKI MOTYWACYJNE 82 | WSZYSTKO JEST TRUDNE ZANIM STANIE SIĘ PROSTE | WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS

OCEŃ: PORANKI MOTYWACYJNE 82 | WSZYSTKO JEST TRUDNE ZANIM STANIE SIĘ PROSTE | WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS I POZOSTAW SPÓJ KOMETARZ!

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping