UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE

Opis projektu:

W ciągu roku planuję ok 25 spotkań z podopiecznymi:

  • ośrodków resocjalizacyjnych dla młodzieży
  • ośrodków uzależnień dla młodzieży.

Spotkania będą skierowane do młodzieży na terenie całej polski. Nie chodzi o zorganizowanie spotkania dla spotkania, ale efektem spotkania ma być:

  • odbudowanie własnej wartości młodzieży, która popełniła błąd
  • ukierunkowanie i rozwój indywidualny młodych słuchaczy, dając im szansę i perspektywę na nowe życie z dala od problemów.

Spotkania odbywałyby się w godzinach ustalonych z dyrektorami i opiekunami ośrodków po wcześniejszych szczegółowych ustaleniach, trwałyby ok 1 w części wykładowej i kolejną godzinę pytań otwarty i indywidualnych. Po oficjalnej części spotkania, każdy z uczestników mógłby podejść porozmawiać, wymienić się opiniami, wrażeniami, uzyskać kontakt i podjąć pracę nad sobą. Nawiążemy współpracę z placówkami, aby umożliwić ewentualnym chętnym uczestnikom spotkania cykl szkoleń online.

Cykl spotkań ma mieć charakter zamknięty, szanując prywatność podopiecznych, dając im porostu szansę. Spotkania byłyby promocją rozwoju, a przede wszystkim wyciągnięta ręką do młodzieży zepchniętej na margines nie ważne, czy z ich winy, czy też na skutek okoliczności w jakich się znaleźli.

Wieże głęboko, że taki bezpośredni kontakt dla tej młodzieży to prawdziwy rarytas, a wykład motywacyjny, rozmowa i spotkanie może stać się początkiem nowego życia.

Dajmy im szansę! Ani grosz nie zostanie przeznaczony na prywatne życie. Pieniądze zostaną przeznaczone na dojazd i materiały dla uczestniczącej młodzieży w spotkaniach.

Get Inspired and do this step – dajmy im drugie życie! Dziękuję za wsparcie.

Uzasadnienie realizacji projektu:

Im więcej młodych ludzi, którzy z własnej pomyłki lub co gorsza okoliczności na które nie mieli wpływu wróci z marginesu, tym większa szansa, że staną się nowymi pełnowartościowymi pracownikami, założą rodziny i dadzą przykład, że nic nie jest stracone i światełko w tunelu również jest!

Wesprzyj realizacje projektu:

https://patronite.pl/GetInspiredAndDoThisStep

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping