UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE

Konsultacje z obsługi klienta

Konsultacje z obsługi klienta jako ekspert z zewnątrz analizujemy Twoje możliwe kierunki rozwoju obsługi klienta.

Obsługa klienta to zespół procesów, procedur i interakcji na linii marka-klient, dążących do zapewnienia wsparcia klienta na każdym etapie. Taniej jest zatrzymać obecnego klienta niż pozyskać nowego – do tego jednak niezbędne jest rozumienie potrzeb swoich odbiorców i prawidłowe odpowiadanie na nie. Pomagamy budować i optymalizować wydajny proces obsługi klienta, badać zadowolenie klientów (oraz wyciągać trafne wnioski na bazie wyników!) i zarządzać ich retencją. Wspólnie przekształcimy Twoich obecnych klientów w prawdziwych ambasadorów marki.

Konsultacje w obsłudze klienta – dlaczego warto?

Obsługa klienta to często „być albo nie być” dla obecnych i przyszłych szans sprzedaży. Doświadczenie płynące z kontaktu z firmą może zdecydować o tym, czy osoba po drugiej stronie stanie się Twoim klientem, lub nawet przyszłym obrońcą marki.

We wszystkich punktach styku, w których klient spotyka się z przedstawicielem Twojej firmy, tworzone są doświadczenia, które budują relacje. Jeśli dbasz o właściwą kulturę organizacji oraz standardy, możesz zagwarantować sobie, że tworzone relacje będą pozytywne i trwałe. 

Nie dbając o procedury oraz właściwe nastawienia pracowników względem klienta w firmie, nie dbasz o jego satysfakcję. Nie koncentrując wystarczających wysiłków na procesie obsługi, ryzykujesz. Jeśli obsługa klienta, tak przed w trakcie, jak i po zawarciu umowy, nie spełnia jego oczekiwań, ten może zrezygnować z Twoich usług i skorzystać z oferty konkurencji – nawet wtedy, kiedy Twoje warunki i cena są atrakcyjniejsze. Sposób, w jakich traktujesz swoich klientów, na dłuższą metę decyduję o tym, czy Twoja firma utrzyma się na rynku.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
KONSULTACJE Z OBSŁUGI KLIENTÓW WEDŁUG KATEGORII
Zarządzanie retencją klientów

W biznesie nawiązanie i utrzymywanie dobrych relacji odgrywa kluczową rolę. Jeśli zależy Ci na rosnących przychodach, musisz nie tylko starać się o stałe pozyskiwanie nowych sprzedaży, ale też o zatrzymanie obecnych klientów.

Zidentyfikujemy przyczyny odpływu klientów w Twojej firmie (churnu) – przeanalizujemy dane i zbierzemy informacje z pierwszej ręki. Usprawnimy procesy i przygotowujemy zespoły tak, aby wyeliminować błędy, powodujące retencję klientów.

GET INSPIRED
Proces obsługi klienta B2B

Wraz ze wzrostem liczby klientów, rośnie też liczba pracowników zaangażowanych w ich obsługę. Im lepiej zorganizowany proces obsługi klienta, tym sprawniej przebiega, generuje mniej tarć po drodze i wywołuje u klienta większe poczucie zadowolenia.

Przyjrzymy się Twojemu obecnemu procesowi obsługi klienta: ilu klientów obsługuje jedna osoba, ile jest w stanie obsłużyć zespół, ile procentowo czasu zespół przeznacza na każdy z etapów obsługi klienta, czy w zespole istnieją specjalizacje itd. Z kolei, jeżeli nie masz jeszcze opracowanego procesu sprzedaży, stworzymy dla Ciebie proces, który będzie odzwierciedleniem tego, co niezbędne, aby klient był usatysfakcjonowany, nadając działaniom Twojego zespołu odpowiedni kierunek.

GET INSPIRED
Badanie zadowolenia klientów

Wprowadzimy miarodajny system zarządzania opiniami klientów. Ustalimy punkty odniesienia i porównamy jak Twoje relacje z klientami zmieniają się w czasie. Nauczymy Twój zespół, jak pozyskiwać wiarygodne dane, wyciągać z nich wnioski i planować oraz realizować działania ukierunkowane na wzrost satysfakcji klientów.

Sprawimy, że pojęcia takie jak NPS lub CSAT przestaną być Wam obce, a dzięki regularnemu monitorowaniu zadowolenia klientów staną się oni prawdziwymi ambasadorami marki.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
JAK PRACUJEMY

Planowanie

Na początku zdefiniujemy cele, które chcemy osiągnąć w krótkim terminie oraz wyzwania, z którymi powinniśmy się zmierzyć najszybciej.

Rekomendacje

W oparciu o rozpoznanie Twojej firmy przedstawimy Ci zestaw rekomendacji, których wdrożenie spowoduje, że przychody Twojej firmy będą rosnąć.

Implementacja

Gdy implementujesz nasze rekomendacje wraz ze swoim zespołem, wspieramy Was w ich wdrożeniu, aby przełożyły się na efekty biznesowe w możliwie krótkim czasie.

Analiza

Po wdrożeniu rekomendacji analizujemy ich efekty biznesowe, żeby upewnić się, że Twoja firma jest na właściwej ścieżce.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
KONSULTACJE WEDŁUG KATEGORII

W ramach doradztwa sprzedażowego przeanalizujemy proces sprzedaży i zdiagnozujemy błędy w Twoim procesie sprzedaży, przeprowadzimy testy tajemniczego klienta i na bazie wyciągniętych wniosków podpowiemy Twoim handlowcom co mogą zrobić, aby skuteczniej sprzedawać. Do tego uporządkujemy Twój CRM i analitykę sprzedażową, dzięki czemu już nigdy więcej żaden lead nie zaginie w procesie, a Ty zyskasz kontrolę nad tym, czym zajmuje się Twój zespół sprzedażowy.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
Aktywuję potencjał

Każdy biznes może działać lepiej. Podczas konsultacji poznaję Twój biznes i proponuję rozwiązania, które przetestowałem u innych Klientów i wiem, że są skuteczne.

Wykorzystuj technologię

Pokażę Ci konkretne przykłady jak technologia, narzędzia i innowacyjna strategia może być motorem napędowym Twojej firmy… i jak wiele tracisz, gdy działa nieefektywnie.

Korzystaj z narzędzi

Pokażę Ci jak działają nowoczesne narzędzia, aplikacje, szablony, które ułatwią Twoją pracę. Wiele z nich bezpośrednio zwiększyło zyski w mojej firmie.

Eliminuj błędy

Niedoskonałości i niewykorzystane okazje często hamują rozwój biznesu. Staram się podczas współpracy wyłapać błędy, które blokują potencjał i rozwój.

Zyskaj świeże podejście

Elementy, które wymagają usprawnienia często można zauważyć tylko “świeżym okiem”. Na sukces całości składa się wiele puzzli, które tworzą efekt WOW. Pomogę Ci je poukładać.

Korzystaj z wiedzy

Po spotkaniu otrzymasz podsumowanie naszej rozmowy i konkretne, wartościowe wskazówki, dzięki którym zyskasz nowy punkt widzenia i nową jakość.

“Jeśli to, co robisz nie zbliża Cię do Twoich celów, oznacza to, że Cię od nich oddala.”

Brian Tracy

GET INSPIRED
Kontakt Mateusz Cieśliński

bezpłatną

konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy

że klikniesz w poniższy przycisk i

skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
REMOKENDACJE
Mateusz to osoba o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych. Bardzo otwarty, pozytywnie nastawiony. W swojej pracy wykazuje pełny profesjonalizm i angażuje się na 100%. Tam gdzie inni widzą przeszkodę on dostrzega szanse.
Mateusz to człowiek o bardzo dużej wiedzy i jeszcze większych umiejętnościach. Kompetentny i profesjonalny. Wie czego chce, dokąd zmierza i z pełną świadomością sięga po wszystko, co umożliwi mu jeszcze lepsze/szybsze dojście do wyznaczonego celu. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Mateuszem. Każdy rodzaj współpracy z Mateuszem jest z góry skazany na rezultaty..
GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
INSPIRACJA WEDŁUG KATEGORII

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping