UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE

Modele prowizyjne dla handlowców

Test tajemniczego klienta to znakomita forma weryfikacji jak wygląda wewnętrznie proces sprzedaży oraz w punktach partnerskich.

Model prowizyjny to system dodatkowego wynagrodzenia pracowników za efekty ich pracy, którego celem jest motywowanie zespołu do osiągania coraz lepszych wyników (a przez to dostawania coraz większych wypłat). System prowizyjny może być świetną dźwignią napędzającą zespół do realizowania celów strategicznych firmy, ale źle ułożony może demotywować i niszczyć sprzedaż od środka – np. gdy w niesprawiedliwy sposób promuje sprzedawców z dłuższym stażem.

Pomożemy Ci w dopasowaniu modelu prowizyjnego do obecnej strategii sprzedażowej firmy – do rozwoju nowego biznesu lub maksymalizacji zysków z trwających współprac. Najczęstszą przyczyną nieskutecznych systemów prowizyjnych jest ich skomplikowanie i przede wszystkim dbamy o to, by systemy były proste, przejrzyste i sprawiedliwe.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
KONSULTACJE SPRZEDAŻOWE WEDŁUG KATEGORII
Analiza i wdrożenie CRM

Jeśli chcesz, aby Twoje prognozy sprzedaży stały się dokładniejsze, niezbędne jest stworzenie właściwej bazy danych do analizy. Taką funkcję spełnia system CRM. Dopiero z jego użyciem, prognozowanie, planowanie i optymalizowanie powtarzalnego procesu sprzedaży B2B staje się wykonalne. W ten sposób możesz kontrolować tempo wzrostu sprzedaży, planując przyszłe wydarzenia na podstawie historycznych danych.

Jeżeli nie posiadacie jeszcze systemu CRM, pomożemy Ci wybrać narzędzie, które najlepiej odpowie na potrzeby Twojego zespołu sprzedażowego. Jeśli korzystasz już z CRM-u, sprawdzimy poprawność konfiguracji i podpowiemy jak wycisnąć z tego narzędzia jeszcze więcej.

GET INSPIRED
Audyt oferty handlowej

Przeanalizujemy Twoją ofertę handlową pod kątem błędów, które mogą kosztować Cię utratę szans sprzedażowych. Wskażemy skuteczne sposoby zaprezentowania usług i produktów oraz porównamy Twoją ofertę handlową z konkurencją, a następnie zarekomendujemy co powinniście zrobić, aby podkreślić unikalne wyróżniki Twojej firmy tak, aby potencjalny klient nie miał najmniejszych wątpliwości z czyich usług powinien skorzystać.

Dobrze skonstruowana oferta handlowa pomaga zwiększyć sprzedaż, wyróżnić się na tle konkurencji i szybciej doprowadzać do sprzedaży. To wizytówka Twojej firmy – poświęć jej należytą uwagę.

GET INSPIRED
Tworzenie polityki cenowej / cennika

Wypracowanie skutecznej strategii cenowej to niełatwe zadanie. Jeśli czujesz, że w tym obszarze poruszacie się po omacku: wyceny nie zawsze przekładają się na rzeczywistą wartość projektu, ciężko Wam konkurować z cennikiem innych firm z branży, a największe rabaty zamiast do najcenniejszych kontrahentów, trafiają do tych, którzy najgłośniej krzyczą – dobrze trafiłeś.

Zadbamy, aby Twoja polityka cenowa stała się konkretna, ściśle oparta o dane i zrozumiała zarówno dla handlowców, jak i klientów. Ułożymy adekwatny cennik, wspierający Twoje cele biznesowe.

GET INSPIRED
Tworzenie i optymalizacja procesu sprzedaży b2b

Właściwie ułożony, powtarzalny proces sprzedaży b2b pozwoli na usystematyzowanie pracy Twojego zespołu handlowego i zwiększenia wyników finansowych firmy.
Na podstawie danych o Twoich klientach, specyfiki branży, wielkości zespołu i ścieżki zakupowej klienta opracujemy skuteczny proces od momentu pierwszego kontaktu
z klientem aż po podpisanie umowy.

Masz już proces sprzedaży? Audyt procesu sprzedaży pozwoli Ci znaleźć i poprawić jego słabe strony. W ramach audytu procesu sprzedaży przyjrzymy się jego poszczególnym etapom oraz działaniom podejmowanym w ramach każdego z nich. Ostatecznie zarekomendujemy zmiany, które pomogą Twoim handlowcom więcej sprzedawać.

GET INSPIRED
Test tajemniczego klienta

Celem przeprowadzenia testu tajemniczego klienta jest zweryfikowanie jak w praktyce wygląda proces sprzedaży w Twojej firmie oraz działania podejmowane przez poszczególnych handlowców. W trakcie testu tajemniczego klienta sprawdzimy m.in. czas reakcji na zapytanie, sposób prowadzenia rozmowy czy liczbę i formę pytań zadawanych przez handlowca.

W efekcie dowiesz się, czy oferta handlowa, którą przedstawiasz spełnia oczekiwania klienta oraz którym pracownikom udzielić wsparcia.

GET INSPIRED
Strategia sprzedaży B2B

Pomożemy Ci ułożyć strategię sprzedaży B2B, będącą solidną podstawą wzrostu Twojego biznesu. W oparciu o historyczne wyniki sprzedaży w Twojej firmie, research i znajomość branży oraz dobrych praktyk sprzedażowych, opracujemy plan działań dla zespołu handlowego i określimy ogólne cele strategiczne, które przyczynią się do zwiększenia sprzedaży.

Wdrożenie w firmie przemyślanej strategii sprzedaży przełoży się na wzrost liczby leadów, ilości wygranych szans sprzedażowych i średniej wartości transakcji.

GET INSPIRED
Zarządzanie sprzedażą B2B

To, jak zarządzana jest sprzedaż w Twojej firmie, ma największy wpływ na ostateczne wyniki finansowe. Wspólnie określimy cele sprzedażowe i ustalimy plan działania, jak je osiągnąć. Popracujemy też nad wdrożeniem i utrzymaniem dobrych praktyk w zespole handlowym. Ocenimy kompetencje zespołu i pomożemy w podjęciu decyzji dotyczących ich budowania lub redukcji.

Dzięki współpracy z Casbeg sam przekonasz się jak skuteczne zarządzanie sprzedażą B2B bezpośrednio przekłada się na stan firmowego konta.

GET INSPIRED
Budowanie zespołów handlowych

Opracujemy siatkę kompetencji pracowników Twojego działu sprzedaży, znajdziemy brakujące ogniwa i wspólnie opracujemy docelową strukturę zespołu. Wesprzemy Cię w rekrutacji, począwszy od zredagowania ogłoszenia, które przyciągnie najlepszych kandydatów, poprzez prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i weryfikację umiejętności, aż po wskazanie, która z rekrutowanych osób będzie najlepszym wyborem dla Twojego zespołu.

Wszystko to w rekordowo krótkim czasie: nawet 2x krótszym niż w przypadku agencji headhunterskiej.

GET INSPIRED
Modele prowizyjne dla handlowców

Pomożemy Ci w dopasowaniu modelu prowizyjnego do aktualnej strategii sprzedażowej firmy, niezależnie czy jesteście na etapie rozwoju nowego biznesu, czy maksymalizacji zysków z trwających współprac. Wiemy, że najczęstszą przyczyną nieskuteczności systemów prowizyjnych jest ich skomplikowanie – dbamy o to, aby systemy były proste, przejrzyste i sprawiedliwe.

GET INSPIRED
Ekspansja zagraniczna

Sprzedaż międzynarodowa pozwala wykorzystać potencjał nowych rynków i daje możliwość dalszego skalowania biznesu. Pomożemy Ci otworzyć się na zagranicę – określimy najlepszy kierunek, przygotujemy materiały marketingowo-sprzedażowe ukierunkowane na dany kraj, oraz wskażemy najlepsze kanały i sposoby dotarcia
do klientów.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
JAK PRACUJEMY

Planowanie

Na początku zdefiniujemy cele, które chcemy osiągnąć w krótkim terminie oraz wyzwania, z którymi powinniśmy się zmierzyć najszybciej.

Rekomendacje

W oparciu o rozpoznanie Twojej firmy przedstawimy Ci zestaw rekomendacji, których wdrożenie spowoduje, że przychody Twojej firmy będą rosnąć.

Implementacja

Gdy implementujesz nasze rekomendacje wraz ze swoim zespołem, wspieramy Was w ich wdrożeniu, aby przełożyły się na efekty biznesowe w możliwie krótkim czasie.

Analiza

Po wdrożeniu rekomendacji analizujemy ich efekty biznesowe, żeby upewnić się, że Twoja firma jest na właściwej ścieżce.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
KONSULTACJE WEDŁUG KATEGORII

W ramach doradztwa sprzedażowego przeanalizujemy proces sprzedaży i zdiagnozujemy błędy w Twoim procesie sprzedaży, przeprowadzimy testy tajemniczego klienta i na bazie wyciągniętych wniosków podpowiemy Twoim handlowcom co mogą zrobić, aby skuteczniej sprzedawać. Do tego uporządkujemy Twój CRM i analitykę sprzedażową, dzięki czemu już nigdy więcej żaden lead nie zaginie w procesie, a Ty zyskasz kontrolę nad tym, czym zajmuje się Twój zespół sprzedażowy.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?
Aktywuję potencjał

Każdy biznes może działać lepiej. Podczas konsultacji poznaję Twój biznes i proponuję rozwiązania, które przetestowałem u innych Klientów i wiem, że są skuteczne.

Wykorzystuj technologię

Pokażę Ci konkretne przykłady jak technologia, narzędzia i innowacyjna strategia może być motorem napędowym Twojej firmy… i jak wiele tracisz, gdy działa nieefektywnie.

Korzystaj z narzędzi

Pokażę Ci jak działają nowoczesne narzędzia, aplikacje, szablony, które ułatwią Twoją pracę. Wiele z nich bezpośrednio zwiększyło zyski w mojej firmie.

Eliminuj błędy

Niedoskonałości i niewykorzystane okazje często hamują rozwój biznesu. Staram się podczas współpracy wyłapać błędy, które blokują potencjał i rozwój.

Zyskaj świeże podejście

Elementy, które wymagają usprawnienia często można zauważyć tylko “świeżym okiem”. Na sukces całości składa się wiele puzzli, które tworzą efekt WOW. Pomogę Ci je poukładać.

Korzystaj z wiedzy

Po spotkaniu otrzymasz podsumowanie naszej rozmowy i konkretne, wartościowe wskazówki, dzięki którym zyskasz nowy punkt widzenia i nową jakość.

“Jeśli to, co robisz nie zbliża Cię do Twoich celów, oznacza to, że Cię od nich oddala.”

Brian Tracy

GET INSPIRED
Kontakt Mateusz Cieśliński

bezpłatną

konsultację

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy

że klikniesz w poniższy przycisk i

skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
REMOKENDACJE
Mateusz to osoba o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych. Bardzo otwarty, pozytywnie nastawiony. W swojej pracy wykazuje pełny profesjonalizm i angażuje się na 100%. Tam gdzie inni widzą przeszkodę on dostrzega szanse.
Mateusz to człowiek o bardzo dużej wiedzy i jeszcze większych umiejętnościach. Kompetentny i profesjonalny. Wie czego chce, dokąd zmierza i z pełną świadomością sięga po wszystko, co umożliwi mu jeszcze lepsze/szybsze dojście do wyznaczonego celu. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Mateuszem. Każdy rodzaj współpracy z Mateuszem jest z góry skazany na rezultaty..
GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
INSPIRACJA WEDŁUG KATEGORII

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping