UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE

Sprzedaż szkolenia jest kategorią szkoleń handlowych, ukierunkowanych na sprzedaż procesową. Procesowa metodologia jest szczególnie ważna i przydatna, jeśli stawiasz na budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz zwiększenie sprzedaży poprzez spojrzenie na Klienta w perspektywie szerszej niż bieżące potrzeby przez niego komunikowane. Jest to cykl rozwojowy, którego podstawą są szkolenia z zakresu nowoczesnych technik sprzedaży w pierwszej kolejności oraz argumentacji opartej o analizę koszty-korzyści. Ich celem jest rozwój umiejętności kluczowych dla handlu, takich jak zdobywanie nowych Klientów, pogłębiona analiza potrzeb oraz skuteczne techniki prezentacji rozwiązań wraz z zamknięciem sprzedaży. Szkolenia sprzedażowe te są jednocześnie bazą dla kolejnych warsztatów, rozbudowujących wiedzę sprzedażową, takich jak “Negocjacje dyskusyjne”, “Psychologia Klienta”, “Strategiczne planowanie sprzedaży i prospecting” oraz innych szkoleń wspierających.

Zachęcamy również do zapoznania się z całą ofertą sprzedaż szkolenia naszej firmy. Ponadto zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działań rozwojowych, coachingu, interim manager etc.

Zapraszamy do zapoznania się naszymi referencjami, materiałami na blogu, ale również, a być może w szczególności zajrzenia na nasz kanał na YouTube. Cieszymy się z Państwa obecności na naszej stronie i wierzymy, że wspólnie zaplanujemy i przeprowadzimy nie jedno szkolenie, które pozytywnie przyczyni się do rozwoju Państwa pracowników.

Nasza firma od ponad już 17 lat świadczy usługi doradcze i szkoleniowe, dzięki zdobytemu doświadczeniu w prowadzonych projektach wielu różnorodnych gałęzi gospodarki w Polsce i Europie.

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping