UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE

Interim Manager

Interim manager  to manager od „zadań specjalnych”. Posiada wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w swojej branży i dziedzinie. Zostaje wynajęty przez firmę w celu realizacji konkretnego projektu, w określonym czasie. W oparciu o swoją wiedzę proponuje kierunki zmian w organizacji, przygotowuje dokładny plan działania i staje się odpowiedzialny za jego realizację, bądź pomaga w jego realizacji. Jego celem jest zawsze podniesienie wartości firmy.

Co to jest interim management (IM)?

Interim management to czasowe, zdefiniowane co do celu i zakresu działanie wewnątrz organizacji, realizowane przez interim managera, nakierowane na osiągnięcie konkretnych ustalonych rezultatów biznesowych, oparte na współpracy i partycypacji w ryzyku i zysku – w odniesieniu do zamierzonego celu.

Interim Manager to rozwiązanie dla Twojej firmy!

W związku ze zmianami jakie w ostatnich latach następują na rynku pracy w Polsce, ale też w pozostałych krajach Europy, widzimy rosnące zapotrzebowanie na zmiany w tradycyjnym podejściu do zarządzania przedsiębiorstwem oraz polityce zatrudnienia. Te zmiany już się zaczęły, począwszy od większego nastawienia na optymalizację kosztów oraz tendencji do redukcji zatrudnienia. Wierzymy, że poprzez elastyczne podejście do rozwoju kariery zawodowej oraz czerpania z najlepszych standardów pochodzących z rynków zachodnich, polscy menedżerowie będą mogli dalej się rozwijać i zarządzać w optymalny sposób, m.in. dzięki takim narzędziom jak interim management.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
INSPIRACJE WEDŁUG KATEGORII

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping