ZAPISZ SIĘ KONIECZNIE W NEWSLETTER
ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM
KONIECZNIE ODWIEDŹ NAS NA SOCIAL MEDIA

Interim manager

Manager do wynajęcia

Czy to w kryzysowych sytuacjach, czy próbach restrukturyzacji wizerunku firmy bądź wprowadzenia nowego produktu na rynek – interim menager może okazać się cennym nabytkiem zespołu. Pytanie jednak, co to jest za stanowisko? Tymczasowy menager odpowiada za, jak sama nazwa wskazuje, tymczasowe zarządzanie firmą. Jego zadaniem jest osiągnięcie konkretnych celów biznesowych, które realizuje według opracowanego przez siebie planu. Interim manager tym samym podnosi wartość firmy. Atutem jego zatrudnienia jest rzucenie nowego światła na pewne aspekty biznesu.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
INTERIM MANAGER WEDŁUG KATEGORII

Interim menager może zarządzać konkretnym działem firmy

Czasami restrukturyzacji wymaga określona część przedsiębiorstwa. W takim wypadku możliwe jest zatrudnienie tymczasowego managera, na przykład w dziale marketingu czy sprzedaży. Zadaniem takiej osoby może być na przykład wprowadzenie nowych procedur, podyktowanych praktyką, doświadczeniem zawodowym czy wiedzą akademicką. Świeże spojrzenie rzucane przez interim managera to elastyczne podejście, które niekiedy trudne jest do osiągnięcia przez wieloletnich pracowników firmy.

Interim management - zapraszam do zakupu moich kursów

Chcesz zostać tymczasowym menagerem? Nie ma najmniejszego problemu! Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na wybór szkoleń zawodowych, jakie czekają na Ciebie w tej kategorii. Proponuję je w bardzo dobrych cenach. Zainwestuj w rozwój swoich kompetencji zawodowych już teraz i pracuj na sukces swój oraz prowadzonych firm.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
INSPIRACJE WEDŁUG KATEGORII
Kontakt Mateusz Cieśliński

Zadaj nam dowolne pytanie, wystarczy

że klikniesz w poniższy przycisk i

skontaktujesz się z jednym z naszych specjalistów.

GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
REKOMENDACJE
Mateusz to osoba o wysokich umiejętnościach komunikacyjnych. Bardzo otwarty, pozytywnie nastawiony. W swojej pracy wykazuje pełny profesjonalizm i angażuje się na 100%. Tam gdzie inni widzą przeszkodę on dostrzega szanse.
Mateusz to człowiek o bardzo dużej wiedzy i jeszcze większych umiejętnościach. Kompetentny i profesjonalny. Wie czego chce, dokąd zmierza i z pełną świadomością sięga po wszystko, co umożliwi mu jeszcze lepsze/szybsze dojście do wyznaczonego celu. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Mateuszem. Każdy rodzaj współpracy z Mateuszem jest z góry skazany na rezultaty..
GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
INSPIRACJE WEDŁUG KATEGORII