UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE

Dla mediów

Wszystkich przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Prasowym 

Zdjęcia pochodzące ze strony mateuszcieslinski.pl mogą być pobierane i wykorzystywane do ilustrowania materiałów dotyczących działalności Mateusza Cieślińskiego.

Wykorzystanie zdjęcia w takim celu nie może naruszać dobrego imienia Mateusza Cieślińskiego, jego bliskich oraz podmiotów zależnych i współpracujących. 

Użytkownik zobowiązuje się do poinformowania o imieniu i nazwisku twórcy zdjęcia oraz o źródle pochodzenia i czasie pozyskania zdjęcia.

Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia – w tym kadrowanie czy obróbka graficzna – jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć pochodzących ze strony mateuszcieslinski.pl w innych celach niż ilustrowanie materiałów dotyczących działalności Mateusza Cieślińskiego wymaga złożenia wniosku o ponowne wykorzystywanie informacji.

Użytkownik, ponownie wykorzystując zdjęcia na powyższych warunkach, zobowiązany jest przestrzegać obowiązujących przepisów prawa, w tym przepisów o ochronie praw autorskich, wizerunku oraz dóbr osobistych. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za korzystanie ze zdjęć zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Mateusz Cieśliński nie ponosi odpowiedzialności za ponowne wykorzystywanie zdjęć przez użytkowników.

GET INSPIRED
DLA MEDIÓW
ZDJĘCIA DO POBRANIA
GET INSPIRED
GET INSPIRED
DLA MEDIÓW
WNIOSEK O WYWIAD

Administratorem danych podanych w poniższym formularzu jest European Trade Institure Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Złota 59.


Dane są przetwarzane w celu organizacji wywiadu. Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej poniżej zgody, przez czas trwania wszystkich czynności związanych z organizacją wywiadu.


Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w mateuszcieslinski.pl znajduje się na stronie: www.mateuszcieslinski.pl/ochrona-danych-osobowych/.

W sprawach ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@mateuszcieslinski.pl.


Podanie danych jest dobrowolne, z zastrzeżeniem, że dane w polach oznaczonych jako wymagane są niezbędne do organizacji wywiadu.

  Nazwa redakcji*

  Prowadzący wywiad*

  Osoba do kontaktu*

  Telefon kontaktowy*

  E-mail *

  Adres www redakcji/programu *

  Kraj*

  Prasowy*

  Radiowy rejestrowany *

  Radiowy na żywo *

  Telewizyjny rejestrowany *

  Telewizyjny na żywo *

  Pozostałe dane
  Język wywiadu *

  Fotograf obecny *

  Tematyka wywiadu *

  Proponowany czas trwania *

  Proponowana data wywiadu *

  Przewidywana data/godzina publikacji *

  Uwagi

  GET INSPIRED
  DLA MEDIÓW
  KONTAKT BIURO PRASOWE

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu z Biurem Prasowym Mateusza Cieślińskiego dla mediów:

  pr@mateuszcieslinski.pl 

  GET INSPIRED
  PASJA DO ROZWOJU
  INSPIRACJA WEDŁUG KATEGORII

  Shopping cart

  0
  image/svg+xml

  No products in the cart.

  Continue Shopping