UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE

Audyt Konta Allegro

Audyt konta Allegro to szansa na wyeliminowanie błędów popełnianych w momencie powielania istniejących aukcji. 

audyt konta allegro 2

Czy wiesz, że 76% polskich konsumentów kupuje online ?

Konkurencja stale rośnie, opłaty wzrastają wciąż, jednak Allegro gwarantuje przy dobrze skonstruowanych aukcjach stabilny przychód.  

A czy Państwa oferty przyciągają uwagę klientów? Tradycyjne formy promocji już nie wystarczą. Wyprzedź konkurencję dzięki skrojonym na miarę kampaniom w dedykowanych systemach reklamowych.

Dlaczego warto wykonać audyt konta Allegro ?

Chciałbyś sprzedawać więcej, więc inwestujesz w reklamę na Allegro i proponujesz niskie ceny. Mimo to nie zadowala Cię wysokość zysków i myślisz, że mógłbyś osiągnąć więcej, ale nie wiesz, co jeszcze możesz poprawić? Zastanawiasz się, dlaczego użytkownicy nie finalizują transakcji u Ciebie, ale nie wiesz, co może ich zniechęcać?

Efektywna reklama to jedno, ale równie ważne jest odpowiednie przygotowanie wystawianych aukcji. Zarządzanie kontem i prowadzenie skutecznej sprzedaży jest o wiele łatwiejsze, gdy wiesz, jakich błędów unikać i co poprawić. Aby zainteresować potencjalnych klientów swoimi produktami, należy z odpowiednią starannością przygotować aukcje na Allegro. 

Dobrze opisana i estetyczna wizualnie oferta nie tylko przyciągnie uwagę kupujących, ale zachęci też do sfinalizowania transakcji właśnie u Ciebie. Zbuduje też wiarygodny wizerunek Twojego sklepu. Klient otrzyma dokładnie to, po co do Ciebie przyszedł – niezbędne informacje o produkcie przedstawione w sposób łatwy, przystępny i nie pozostawiający wątpliwości. 

GET INSPIRED

Co otrzymasz?

W ramach audytu konta Allegro przygotujemy dla Ciebie:

  • tytuły aukcji z najlepszymi słowami kluczowymi, 
  • rekomendacje poprawy opisów, zdjęć, miniatur, kategorii, 
  • rekomendacje ceny w oparciu o konkurencję, 
  • analizy i rekomendacje zmian w cenniku dostaw, 
  • rekomendacje ofert wartych promowania.

Co dzięki temu zyskasz?

  • konkretne wskazówki poparte danymi,
  • wyeliminowanie błędów i niedociągnięć
  • lepszą widoczność oferowanych aukcji,
  • większe zainteresowanie klientów,
  • zwiększoną liczbę konwersji.
audyt konta allegro
GET INSPIRED

Na czym polega audyt konta?

Profesjonalny audyt konta Allegro dedykujemy zarówno początkującym, jak i zaawansowanym sprzedającym, którym zależy na ciągłym rozwoju i doskonaleniu oferty. 

W ramach profesjonalnego audytu nasi specjaliści szczegółowo przeanalizują Twoje konto oraz zaproponują sprawdzone i skuteczne rozwiązania, których wdrożenie pozwoli na dotarcie do jeszcze szerszego grona klientów. 

Weźmiemy pod uwagę wszystkie części składowe oferty: tytuły, opisy, szatę graficzną, strukturę aukcji, ceny i sposoby dostawy. Porównamy też konkurencyjne oferty, a wyniki audytu otrzymasz w formie raportu. 

0
Przeprowadzonych audytów
0
Audytowanych aukcji
GET INSPIRED
PASJA DO ROZWOJU
INSPIRACJE WEDŁUG KATEGORII

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping