UWAGA STRONA W PRZEBUDOWIE
Podsumowanie 2021 i cele 2022 zamknięte w kopercie.

Podsumowanie 2021 i cele 2022 zamknięte w kopercie.

NIE udało mi się zrealizować wszystkich zaplanowanych celi na 2021. Tymi słowami rozpocząłem swoje osobiste podsumowanie roku 2021 – niestety. Piszę niestety, bo i nie ma, co zrzucać wszystkiego na covid, który po prostu jest. Nie ma, co zrzucać wszystkiego na okoliczności osoby trzecie, moje cele moje porażki i żabkę trzeba przełknąć.

To był trudny rok, nawet bardzo, a czas uciekł między palcami jak święta trzy dniowe. Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że mijający rok nie należał do najłatwiejszych. Jakkolwiek akurat ja w porównaniu do 2020 nie miałem tyle szczęścia, aby przejść przez niego raczej suchą stopą. Jednak będąc teraz w końcówce grudnia, stwierdzam, że kończę ten rok 2021 z tarczą, choć nie wszystkie bitwy wygrałem – cóż nie zawsze wszystko się nam układa.
Dokonałem już pełen analizy porażek – błędów, jakie po drodze w 2021 popełniłem. Czas na podjęcie rękawicy odbudowania tego, co nie wyszło w 2021 i przejścia przez #2022 w sposób pewny i zdecydowany. To, na co nie mam wpływu jak covid zamykam głęboko w szafie i podejmuję trud ciężkiej i co najważniejsze systematycznej pracy – samo się nic nie uda. Otwierając, jak co roku zamkniętą kopertę z celami 2021 już wiedziałem, że 30% się nie udało. W dniu dzisiejszym zamykam #cele2022 i #czas działać.

Życzę Wam roku 2022 pełnego zrealizowanych celów Zawsze możesz zrobić więcej. O ile rzeczywiście chcesz.

Dodaj komentarz

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping