Coaching biznesowy | GoldenEye | Coaching Mateusz Cieśliński

Coaching biznesowy

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Coaching biznesowy bardzo często jest błędnie wykorzystywany w nazewnictwie szkoleń managerskich, a w gruncie rzeczy jest to  rodzaj coachingu  wspierającego przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów.

 

Tym samym jak łatwo się zorientować oferta GoldenEye coaching biznesowy to oferta dedykowana do właścicieli w pierwszej kolejności, jak również menedżerów w małych przedsiębiorstwach, firm rozpoczynających swoją działalność, specjalistów pracujących na prywatnej praktyce, osób prowadzących działalność gospodarczą, osób pragnących założyć własny biznes. Szczególnie często co mnie osobiście bardzo cieszy młodzi przedsiębiorcy, lub osoby planujące start swojego biznesu na etapie kalkulacji uwzględniają potrzebę własnego rozwoju.

Kilkukrotnie otrzymałem pytanie właściwie do kogo kieruję ofertę ” coaching biznesowy “. Odpowiedz w moi przekonaniu jest banalna choć często ku mojemu zaskoczeniu najprawdopodobniej w wyniku braku wiedzy spotykam się z ogromnym zdziwieniem. Coaching biznesowy brzmi bardzo profesjonalne jednak kierowany jest tak naprawdę do wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać zawodowo i osiągać ponadprzeciętne rezultaty w biznesie i życiu zawodowym.

Podczas współpracy z klientami poszukującymi oferty w zakresie ” coaching biznesowy ” po serii spotkań zauważam bardzo duży wzrost efektywności i skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów, co jest jednym z podstawowych oczekiwań z jakimi zgłaszają się klienci. Większa satysfakcja z pracy oraz tym samym wzrost motywacji i zaangażowania bardzo fajnie wpływa na efektywność podejmowanych decyzji. Dodatkowym bonusem jaki zauważają moi klienci jest wzrost kompetencji szeroko pojętych interpersonalnych i co bardzo istotne dla właścicieli i managerów kompetencji przywódczych.

Swoim Klientom oferuję wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, logistyce, obsłudze klienta klienta, oraz koordynacji wszystkich procesów biznesowych organizacji. W moim prywatnym odczuciu naprawdę bardzo dużo osób już posiada wiedzę praktyczną jednak jakoś nie umieją samodzielnie przełożyć wiedzy na czyny. W spotkaniach przyznam bardzo indywidualnie podchodzę do wykorzystywanych narzędzi z uwagi na fakt, że każdy z nas jest po prostu inny.  Każdorazowo określamy cel i do niego dążymy.

Jednym z pierwszych pytań z jakimi spotykam się w kontaktach z klientami to ile właściwie taki coaching biznesowy musi potrwać aby przyniósł efekty. Zawsze z uśmiechem odpowiadam 2 dni…. czym wprowadza pytającego w ogromne zakłopotanie i pęd myśli. Oczywiście nie jest to możliwe i powiem wam bardzo szczerze nie miałem jeszcze klienta, który potrzebowałby okresu krótszego niż 6 miesięcy i nie jest to mój kaprys ale fakty. Coaching biznesowy aby był efektywny musi wymagać również systematyczności i zaangażowania co w praktyce oznacza, że spotkania odbywają średnio 1-2 tygodnie. Osobiście nie podejmuje współpracy kiedy klient nie jest w stanie spełnić również moich oczekiwań, wynagrodzenie to rzecz nabyta a najlepszą korzyścią jest zadowolony klient polecający, a więc generujący również przychód pasywny.

Jeżeli macie jakieś pytanie śmiało pytajcie w komentarzach. Jeżeli jest ktoś zdecydowany na współprace zapraszam do wykorzystania poniższego formularza.

Zachęcam Was również do śledzenia moich postępów na profilach społecznościowych facebook , twitter i instagram.

Mateusz Cieśliński


Szukasz wparcia ? To od Ciebie zależy czy się z nami skontaktujesz …

Pages:
Edit