ZAPISZ SIĘ KONIECZNIE W NEWSLETTER
ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM
KONIECZNIE ODWIEDŹ NAS NA SOCIAL MEDIA

Dla tych, co po raz pierwszy – Witajcie!

Cześć, mam na imię Mateusz i będę zwracać się do Ciebie na Ty, oczekując tego samego z Twojej strony. Ten blog powstał z potrzeby samorozwoju i chęci dzielenia się wiedzą. Kiedyś (wydaje się, że lata świetlne temu), gdy zaczynałam prowadzić pierwsze projekty brakowało mi takiej strony w Internecie, więc po latach (dokładnie w 2012 roku na innej platformie, a następnie w 2013 roku tutaj) postanowiłam stworzyć ją sama.

Na blogu dzielę się swoimi doświadczeniami projektowymi (o tyle, o ile pozwala mi na to klauzula poufności z moimi pracodawcami i klientami). Opisuję różne sytuacje, wyciągam wnioski, czasem biję się w piersi… Staram się pisać o tym, co może się Tobie przydać, choć napisanie niektórych najukochańszych dla czytelników artykułów dla mnie dosłownie powiewa nudą (np. teksty o certyfikatach). Znajdziesz tu teksty bardziej teoretyczne, czy biznesowe (zakładka Sztuka zarządzania projektami i Agile – zarządzanie zwinne), ale także i osobiste (zakładka Pamiętnik PMa). Jeśli trafię na coś bardziej komercyjnego, godnego polecenia (np. książka, konferencja, blog), nie omieszkam Ci o tym wspomnieć (zakładka Polecam).

Pragnę podkreślić, że teksty publikowane na blogu wyrażają moje subiektywne opinie i spostrzeżenia. Nie reprezentują stanowiska klientów, dla których prowadzę projekty, czy szkolenia. Opisywane sytuacje są prawdziwe, ale zbieżność imion jest na pewno przypadkowa (zachowuję anonimowość, więc nic Ci po domysłach).

Chętnie odbiorę od Ciebie maila, a serce mi rośnie gdy czytam Twój komentarz pod postami. Tam często ma miejsce magia: otwartość, błyskotliwość, wymiana wiedzy i chęć współdziałania, czy pomocy innym.

Jeśli chcesz wiedzieć jak zarabiam na życie, zapraszam na moją oficjalną stronę: www.annajaszczolt.com.

Jeśli chcesz być ze mną w stałym kontakcie, koniecznie zapisz się na newsletter >>

Owocnej lektury i do poklikania w komentarzach!

Ania Jaszczołt

Shopping cart

0

No products in the cart.