Firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie – mail dla klientów, szefa i kolegów – tradycja czy służbowy obowiązek

Firmowe życzenia świąteczne na Boże Narodzenie – mail dla klientów, szefa i kolegów – tradycja czy służbowy obowiązek

Życzenia bożonarodzeniowe, noworoczne składamy najczęściej rodzinie przy wigilijnym stole i przyjaciołom co raz częściej tym wirtualnym. W tym wyjątkowym czasie nie powinniśmy zapominać o kolegach i koleżankach z pracy oraz klientach z którymi w minionym roku się spotykaliśmy. Jak co roku firmowe życzenia świąteczne z zasady powinny się różnić o tych tradycyjnych, czasem żartobliwych jakie wysyłamy bliskim.

Firmowe życzeniach świąteczne bezwzględnie powinny nawiązywać do sytuacji w firmy oraz sukcesów zawodowych minionego roku. Najczęstszymi składanymi życzeniami świątecznymi pracownikom oczywiście będą życzenia awansu, oraz podwyżki.  Życzenia firmowe na Boże Narodzenie składamy co roku i co roku pojawia się ten sam problem. Jak co roku budzimy się i okazuje się, że  to już najwyższy czas na życzenia bożonarodzeniowe firmowe, biznesowe, czy wysyłane przez email.

W tym roku moi klienci otrzymali takie firmowe życzenia świąteczne  :

Drodzy Przyjaciele,

Okres Świat Bożego Narodzenia to między innymi czas składania i przesyłania życzeń. Życzeń, które po części stanowią „sztampę” i zostaną potraktowane klawiszem „delete” oraz życzeń, które mają szansę zapaść na dłużej w pamięci. Mają one również nakłonić do głębszej refleksji czyli życzeń płynących z głębi serca.

firmowe życzenia świąteczne mateusz cieśliński

Tak więc z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia, życzę Państwu, byście słuchali własnego sumienia i serca. Niech wasze decyzje i marzenia

będą przepełnione radością, entuzjazmem i swobodą. Niech nikt nie narzuca Wam swoich racji, a droga jaką idziecie będzie wezwaniem do miłości, szczęścia i samorealizacji.

Życzę Wam, byście zawsze mieli czas na wypicie herbaty, rozmowę z babcią i najbliższymi, czytanie książki, pokazanie świata najmłodszym, gdyż tak łatwo przeoczyć coś ważnego, gdy zapomina się o spokoju i bliskich a skupia tylko i wyłącznie na pogoni za wynikami w pracy i życiu zawodowym. Nauczmy się znajdować czas, by być, by Kochać i cieszyć się z małych – wielkich rzeczy. By być całym serce w ten (i nie tylko) czas.

Pozdrawiam świątecznie

Mateusz Cieśliński

Czy mój wpis ” Pomysł na firmowe życzenia świąteczne ? ” Cię zainspirował ?

Głęboko wieżę, że Twoja odpowiedz brzmi TAK. Pisząc każdy wpis liczę, że pozostawicie swój komentarz, opinię, a nawet uda na się nawiązać konstrukcyjną relację.


Zapraszam Cię do udostępniania mojego wpisu, również do odwiedzenia moich kanałów social media:

Czytając bloga wspierasz Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy. Cały zysk z bloga z reklam przekazany będzie na konto hospicjum.