Fajne blogi – lista ciekawych blogów, które po prostu polecam

Fajne blogi, które po prostu polecam i wszystko jasne 🙂 Moi drodzy, być może to wynika z mojego charakteru fajne blogi polecam. Być może wynika to z faktu, że zarobkowo nie podchodzę do pisania bloga i  część blogów polecam. Na pewno z uwagi na przekonanie, że dzielenie się wiedzą jest mega fantastyczną sprawą fajne blogi, które odwiedziłem polecam.

Nie jest to tak, że wrzuciłem sobie listę i finito. Tą stronę traktuję jako stronę live, a więc taką którą uzupełniam o ciekawe kolejne blogi, ale i usuwam strony, które po prostu się popsuły…. Od razu dodam, że nie ma tutaj jakiegokolwiek faworyzowania, dlatego też linki wrzucam w kolejności alfabetycznej.

Lista blogów związanych z rozwojem osobistym:

  • http://kotarbinski.com/ – Nie mogło zabraknąć bloga Jacka Kotarbińskiego, który jest na pewno jedną z najlepszych pozycji, która profesjonalnie zajmuje się marketingiem.  Jacek Kotarbiński to również autor ciekawych pozycji książkowych, jednak to nie miejsce na takie polecanie.

 

  • https://maciejwojtas.pl/ – W mojej ocenie jeden z najlepszych, blogów o copywritingu w Polsce prowadzony przez Macieja Wojtasa. Nie wiem, czy najlepsza pozycja w copywritingu, ale naprawdę warto poczytać z uwagą.

 

  • http://szymonlach.com/ – Szymona poznałem osobiście i mogę powiedzieć, że jest bardzo ciekawą osobą, trenerem młodego pokolenia. Bardzooooo angażuje się to co robi. Bardzo dużą zaletą Szymona jest chęć nauki i również słuchanie. Polecam również udział w Szymona szkoleniach sprzedażowych jest to na pewno fajna podstawa do dalszego rozwoju. Pisząc bloga, publikacje Szymon nie używa trudnego języka trafnie wskazując najistotniejsze wątki.

 

Jeśli znasz inne, ciekawe blogi, których nie wymieniłem, a na które warto zwrócić uwagę, to koniecznie daj znać w komentarzu pod tym wpisem. Ta lista chciałbym, aby każdemu przyniosła korzyść 🙂

 

 


Zapraszam Cię do udostępniania mojego wpisu, również do odwiedzenia moich kanałów social media:

Czytając bloga wspierasz Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy. Cały zysk z bloga z reklam przekazany będzie na konto hospicjum.