BLOG

ROZWÓJ KARIERY ZAWODOWEJ

Dowiedz się, jak zarządzać swoją karierą - od pierwszego poszukiwania pracy do awansu w karierze do zmiany kariery. Zdobądź umiejętności potrzebne do rozwoju swojej sieci, napisz CV, wywiad, zdobądź pracę i awansuj.

RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE

Wyostrz swoje umiejętności w zakresie księgowości w zakresie profesjonalnej księgowości, małych firm lub finansów osobistych. Odkryj kluczowe koncepcje finansowe i naucz się korzystać z oprogramowania

ZARZĄDZANIE PROJEKTEM

Zakończ projekty na czas i w ramach budżetu, korzystając z umiejętności zarządzania projektami. Dowiedz się, jak planować, tworzyć zadania i zarządzać zasobami.

OBSŁUGA KLIENTA

Zapoznaj się z najlepszymi praktykami obsługi klienta, niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą obsługi klienta, menedżerem, czy współpracujesz z klientami w swojej karierze. Zdobądź umiejętności komunikacyjne, centra kontaktowe, oprogramowanie CRM i wiele więcej.

ZASOBY LUDZKIE

Dowiedz się, jak być skutecznym specjalistą HR, czy to specjalistą czy specjalistą. Zdobądź umiejętności potrzebne w zarządzaniu talentami, rekrutacji, wynagrodzeniach i świadczeniach, zatrudnianiu, B + R, relacjach z pracownikami, strategii HR i innych.

PRZYWÓDZTWO I ZARZĄDZANIE

Przywództwo to umiejętność dla każdej roli - nie tylko menedżerów. Dowiedz się, jak stać się bardziej skutecznym liderem, poprawić komunikację, podejmować lepsze decyzje, zarządzać konfliktami i prowadzić innych w czasach zmian.

ROZWÓJ ZAWODOWY

Dobre umiejętności biznesowe są kluczowe w każdej karierze. Dowiedz się więcej o zarządzaniu czasem, komunikacji i negocjacjach. Skoncentruj się na tym, co musisz zrobić, aby zbudować swoją markę, poprowadzić zespół lub zaprezentować świetną prezentację.

MARKETING

Znajdź niszę marketingową lub naucz się jej wszystkich - brandingu, PR, SEO, analityki, mediów społecznościowych i e-mail marketingu. Dowiedz się, jak opracowywać, wdrażać i mierzyć zwycięską strategię marketingową za pomocą najlepszych współczesnych narzędzi.

TRENING I EDUKACJA

Dowiedz się, jak wykorzystać nowe technologie e-learningu i najnowsze techniki instruktażowe, aby zwiększyć zaangażowanie, zwiększyć produktywność w klasie i zmaksymalizować potencjał uczniów do nauki.